اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
۱۳۹۹/۹/۴
1398/04/01
بررسي زيرساخت هاي حوزه سلامت چهارمحال و بختياري با حضور معاون درمان وزارت بهداشت
به گزارش وبدا، دكتر جان بابايي و دكتر شادنوش در ابتداي اين سفر در جلسه اي مشترك با حضور نماينده مردم شهرستان هاي فارسان، كوهرنگ، اردل و كيار در مجلس شوراي اسلامي، رياست و معاونين دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به بررسي دستاوردهاي برنامه تحول نظام سلامت، وضعيت و نحوه ارائه خدمات در مراكز درماني، مسائل و مشكلات حوزه درمان پرداختند.

دكتر جان بابايي در اين نشست با اشاره به ضرورت تسريع در بهره برداري از بيمارستان بيماران صعب العلاج در كنار مركز آموزشي، درماني هاجر(س) شهركرد، گفت: راه اندازي بخش راديوتراپي با توجه به فراهم شدن زير ساخت ها از اولويت هاي وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشكي شهركرد است.

دكتر شادنوش رئيس اداره پيوند و بيماري هاي وزارت بهداشت توجه به مشكلات عديده بيماران، بويژه بيماران خاص را از وظايف شرعي و دستورات اداري مسئولين حوزه سلامت برشمرد.

معاون درمان وزارت بهداشت با حضور در شهرستان فارسان، از بخش هاي اورژانس، آزمايشگاه، داروخانه بيمارستان اين شهرستان بازديد كرد.دكتر جان بابايي همچنين در اولين روز از سفر دو روزه خود به چهارمحال و بختياري، از بيمارستان امام سجاد(ع) كوهرنگ شامل بخش هاي اورژانس، آزمايشگاه، داروخانه، راديولوژي و بخش در حال احداث دياليز بازديد و از بيماران آن عيادت كرد.

بازديد از ساختمان در حال احداث ستاد شبكه بهداشت و درمان كوهرنگ و تاكيد بر تسريع در تكميل اين پروژه،بازديد از مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي صمصامي، مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي مورز بازفت، مركز شبانه روزي درمان بستر در حال احداث شهرك بازفت، مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي چمن گلي تلورد، بيمارستان امام رضا(ع) اردل از ديگر برنامه هاي معاون درمان وزارت بهداشت در اين سفر بود.
تعداد بازدید:
14
نویسنده:
منبع:
http://www.behdasht.gov.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal