اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
۱۳۹۹/۹/۴
1398/01/06
پيام تبريك سرپرست محترم دانشگاه
سرپرست دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري در پيامي فرا رسيدن سال نو را تبريك گفت.
به گزارش وبدا؛ در متن پيام دكتر مجيد شيراني آمده است،
يا مقلب القلوب و الابصار
يا مدبر الليل و النهار
يا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الي احسن الحال
در آستانه فصل بهار و رستاخيز طبيعت قرار گرفته ايم؛ فصلي كه نوشدگي، سرزندگي و تحول را به عالم هستي و درس بزرگ بردباري را به انسان ها هديه مي دهد.
خداوند متعال را بابت فرصت خدمتگذاري كه نصيب بنده نموده شاكر هستم و قدردان همه عزيزاني هستم كه در جاي جاي استان در حوزه بهداشت و درمان و ارائه خدمات حوزه سلامت به مردم غيور چهارمحال و بختياري خدمت مي نمايند.
در ادامه متن اين پيام آمده است، سال 1397 را با همه فراز و نشيب ها پشت سر گذاشته و هم اكنون در آستانه سال 98 قرار گرفته ايم، اميد است همچنان با همراهي شما سخت كوشان جامعه پزشكي، اساتيد، كاركنان و تلاش هاي شبانه روزي مسئولين امر بتوانيم در راستاي مرتفع نمودن مشكلات و ارتقاء سطح سلامت و بهبود كيفيت ارائه خدمات موفق عمل نموده و موجبات رضايت باري تعالي و مردم شريف استان را فراهم نمائيم.
همچنين در ادامه اين پيام دكتر شيراني آورده است، در آستانه حلول بهار طبيعت، از خداوند پاكي ها مي خواهم، دل‌هاي ما نيز رنگ تازگي و سرزندگي به خود پذيرد و همراه با دعوت طبيعت به نو شدن، براي سالي پر از سعادت و نيكبختي گام برداريم.
وي، در ادامه از خالق هستي، سالي سرشار از موفقيت، بهروزي و كاميابي را براي ايران سرافراز و ايرانيان سربلند و همه هم استانيان عزيزمان بويژه كاركنان، اساتيد و دانشجويان اين مجموعه مسئلت نموده است.
تعداد بازدید:
6
نویسنده:
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal