اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
۱۳۹۹/۹/۴
1397/12/12
با حكم وزير بهداشت؛

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حكمي دكتر محمد تو‌كلي را به عنوان مشاور وزير و رييس مركز حراست وزارت بهداشت منصوب كرد.
 
متن اين حكم به شرح ذيل است:

 جناب آقاي دكتر محمدحسين حيدري

عضو محترم هيات علمي دانشگاه

باتوجه به سوابق  ارزنده و صداقتي كه در جنابعالي سراغ دارم، بدينوسيله بعنوان مديركل دفتر ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگويي به شكايات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي منصوب  مي شويد تا با ياري خداوند و پيروي از مشي اعتدال دولت تدبير و اميد در انجام امور محوله اقدام نمائيد .

اهم فعاليت هاي مورد انتظار بشرح ذيل  است :

1- ايجاد ساختاري متناسب با ضرورت هاي نظارت و ارزيابي واحدهاي تابعه ستادي و استاني كه قبلا از طريق معاونت هاي ذيربط و معاون كل پيگيري مي شد از اولويت هاي جنابعالي است كه با هم آهنگي ايشان هرچه زودتر بايد به سرانجام برسد.

لازمست شيوه مناسب دريافت شكوائيه ها، گلايه ها و يا پيشنهادات مردم و پرسنل در اسرع وقت و رسيدگي عاجل به آنها در قالب ساختار فوق الذكر هرچه زودتر استقرار يابد، بنحوي كه حداقل زمان پاسخگويي و اطلاع رساني فراهم گردد.

2- بازرسي هاي برنامه ريزي شده و سرزده شبانه روزي از كليه مراكز ارائه خدمت و ارسال نتيجه ارزيابي ها به اينجانب با تحليل كارشناسانه از اهم موارديست كه ضروريست بنحو مقتضي پيگيري شود.

3- رعايت احترام و شئونات و عدم ورود به حريم شخصي افراد از پروتكل هاي الزاميست كه دقيقا" بايد رعايت شود.

4- رعايت اصل امانت داري و صداقت در انتقال يافته ها و گزارشات مبتني بر واقعيت كامل از انتظارات ديگري است كه اميدوارم مورد توجه ويژه قرار گيرد تا حقي از مردم و پرسنل ضايع نگردد.

توفيق جنابعالي را در افزايش رضايت مندي مردم كه همانا رضايت پروردگار را بهمراه خواهد داشت از خداوند بزرگ مسئلت دارم .

تعداد بازدید:
17
نویسنده:
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal