اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
۱۳۹۹/۹/۴
1397/12/07
با ابلاغ به روساي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور صورت گرفت؛

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در ابلاغي به معاونين اين وزارتخانه و روساي دانشگاههاي علوم پزشكي سراسر كشور بر اجرايي شدن  بيانيه " گام دوم انقلاب " كه از سوي  مقام معظم رهبري به ملت شريف ايران ابلاغ شده است، تاكيد كرد.

رييس / سرپرست محترم دانشگاه / دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درمان

معاون محترم ....

       بيانيه " گام دوم انقلاب " كه توسط رهبر فرزانه انقلاب به ملت شريف ايران ابلاغ شد علاوه بر بالندگي و نشاط دوباره درخت تنومند انقلاب اسلامي با تاكيد بر اركان اصلي آن همچون استقلال ، آزادي و دفاع  از آرمانهاي نفيس روزهاي نخست، نقشه و چراغ راهي بي مانند بود براي توسعه افتخار آفرين ايران اسلامي كه چكيده انديشه  بزرگ مرد دلسوز و خردمنديست كه سالهاي با بركت عمرش را در سنگرهاي مختلف مصروف خدمتگزاري به مردم ، كشور و دينش كرده و اينك حاصل آنهمه تجربه ، اخلاص ، دلسوزي و اعتقاد را در قالب جملاتي سرشار از عشق و معنويت نثار مردمان سرزمينش نموده است .
با مداقه در اين بيانيه مهم مي توان دريافت سهم ما در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در بكارگيري اين توصيه هاي ارزشمند فراتر از ديگر دستگاههاست .
اشاره و توصيه به مواردي همچون رعايت اخلاق، توسعه عدالت، رعايت اصول اقتصاد مقاومتي، توجه ويژه به آموزش و پژوهش مبتني بر مصالح و مقتضيات ملي و ديني و تمركز بر سبك زندگي  درست مردم از اهم موضوعاتي است كه مي تواند سرلوحه فعاليتهاي همكارانمان در سراسر كشور قرار گيرد.
لذا از معاونين محترم و روساي محترم دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي كشور مي خواهم تا با تشكيل كارگروه هاي ويژه، برنامه هاي عملي  جهت اجراي توصيه هاي معظم له را تدوين و حداكثر تا سه ماه آينده به اينجانب اعلام فرمايند.
توفيق و عزت همكاران را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دكتر سعيد نمكي                  

تعداد بازدید:
6
نویسنده:
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal